Exxen 3 Ay (Reklam Yok)
Popüler Exxen 3 Ay (Reklam Yok)

Exxen 3 Ay (Reklam Yok)

Exxen Üyelik Paketleri dijital kod olarak anında teslim edilir.

en Exxen Hediy..

230 .67 ₺
- +
Satın Al

Benzer Ürünler

Sepete Ekle

Ürün Bilgileri
NASIL YÜKLENİR DEĞERLENDİRMELER

Exxen Üyelik Paketleri dijital kod olarak anında teslim edilir.

en Exxen Hediye Kartı Satın Al

Saniyeler içinde koşulsuz Exxen aboneliği almak için çevrimiçi bir Exxen Üyelik Paketi satın alın. Benzersiz kodunuzu e-posta ile alın ve en popüler akış hizmetine anında erişmek için kullanın. Şampiyonlar Liginden aile dostu dizilere kadar, hepsini reklamlı veya reklamsız, sınırsız ve kişisel banka hesabınızı bağlamadan izleyebilirsiniz. Kanepenizden ayrılmanıza gerek yok ve bekleme süresi yok. Öyleyse patlamış mısırınızı hazırlayın ve Exxen Kuponunuzu bugün çevrimiçi satın alın!

en Exxen kodunuzu e-posta ile anında alın

İstediğiniz ön ödemeli kredi miktarını seçtikten sonra, ödeme yapmak çok kolay. Kabul ettiğimiz güvenli ödeme yöntemi arasından seçim yapın. Ödeme yapıldıktan sonra dijital kodunuz ekranda görünecektir. Aynı zamanda, faturayla birlikte size e-postayla göndereceğiz ve talimatlardan yararlanacağız. Bunu Exxen hesabınızda kullanın ve birkaç dakika içinde izlemeye başlayın!

Hediye kartı kodunuzu kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Canlı destek ekibimizle iletişime geçebilir veya bir destek bileti oluşturabilirsiniz.

en Exxen : Türkiye’nin Dİjital Platformu

Maçlar, Diziler, Showlar. Aradığınız ne varsa Exxen’de. Leyla ile Mecnun, Gibi, Arebeskin Aşık Kadınları, Konuşanlar, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, İlginç Bazı Olaylar, O Ses Türkiye Rap, Türkiye’deki Seri Katiller, Şerefe Bey, Sihirli Annem, Tolgshow, Hükümsüz ve daha birçok içerik Exxen’de. Bunları bilgisayarınızdan izleyin veya Exxen uygulamasını destekleyen herhangi bir cihazı kullanın: akıllı TV’ler, akıllı telefonlar, tabletler.

en Exxen ön ödemeli aboneliğim ne kadar sürer?

Abonelik, kodu bir Exxen hesabına kullandıktan hemen sonra başlar. Aldığınız Exxen Üyelik Paketine göre üyelik süreniz başlar. Kod ile aldığınız üyeliklerde paket değişikliği yapılamaz.

en Exxen Hediye Kartımı nasıl etkinleştiririm?

Satın aldığınız Exxen hediye kartını kullanmak için öncelikle Exxen platformua giriş yapınız ve şu adrese bağlanınız: https://www.exxen.com/tr/sign-up/step1-voucher ve satın aldığınız Exxen hediye kartı kodunu girin. Satın almış olduğunuz Exxen Üyelik kodunu girdikten sonra paket seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.