ilan veya ürün ara...

Knight Online Yeni Sunucular 17 Kasım’da Açılıyor

Knight Online Yeni Sunucular 17 Kasım’da Açılıyor

Knight Online Yeni Sunucular 17 Kasım’da Açılıyor
Tüm savaşçıların uzun zamandır beklediği gün geldi çattı! Eşsiz ve rekabetçi çatışmalara, yeni klanlara ve yeni maceralarda siz de yerinizi alın...

Knight Online yeni sunucular 17 Kasım’da açılıyor. Knight Online’ın yaptığı açıklama ile tüm savaşçıların merak ettiği “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak, Knight Online yeni sunucu ne zaman gelecek, Knight Online yeni sunucu açılacak mı?’’ sorularına cevap veriyoruz. Knight Online yeni sunucular çok yakında açılıyor. İşte Knight Online’ın yeni sunucuları hakkında tüm bildiklerimiz… 

Knight Online Yeni Sunucular Ne Zaman Açılacak?

Knight Online yeni sunucular 17 Kasım 2022 tarihinde açılacak fakat kaç tane sunucu açılacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Knight Online Yeni Sunuculara Nasıl Girilir?

Knight Online yeni sunuculara yalnızca ICS/OTP sistemi aktif kullanıcılar giriş yapabilecek. Yeni sunuculara giriş yapabilmeniz için hesabınızın SMS onayı yapmış olması gerekmektedir.

Knight Online Yeni Sunucu Ön Kayıt Ne Zaman Açılacak?

Knight Online yeni sunucularda yer almak için ön kayıt yapmanız gerekecek. Sunucunuzu ve karakter adınızı önceden seçebileceksiniz. Knight Online yeni sunucu ön kayıt 20 Ekim-3 Kasım (1. Ön Kayıt Süreci) tarihleri arasında gerçekleşecek.

Knight Online Yeni Sunucu Seçimi ve Karakter Oluşturma Ne Zaman?
Knight Online yeni sunucu seçimi ve karakter oluşturmak için 4 Kasım-15 Kasım tarihleri arasında yerinizi almanız gerekmektedir.

Knight Online Yeni Sunucu Takvimi
Yeni sunucuda oyun oynayabilmeniz için 3 aşamalı Ön Kayıt adımlarını tamamlamanız gerekmektedir.
20 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında 1. Ön Kayıt
4 Kasım-15 Kasım tarihleri arasında 2. Ön Kayıt ve Karakter Oluşturma
17 Kasım Sunucu açılışı

Knight Online Yeni Sunucu İsimleri Nedir?

NttGame 6 Ekim tarihinde yeni sunucuların açılacağı bilgisini canlı yayında duyurmasına rağmen Knight Online yeni sunucu isimleri hakkında ne yazık ki bir bilgi vermedi.

Knight Online Yeni Sunucu Goldbar (GB) Fiyatları Ne Kadar?

17 Kasım Knight Online yeni sunucular açılacak olan yeni sunucularda Goldbar (GB) alım ve satımları da başlayacak. Ancak Knight Online yeni sunucu GB fiyatları ne kadar olacak kararlaştırılmadı. Knight Online yeni sunucu GB fiyatları 17 Kasım tarihinde Time2pin adresinden sizlerle paylaşılacaktır.

Knight Online Yeni Sunucu İtem Fiyatları Ne Kadar?

Knight Online yeni sunucu item fiyatları, yeni sunucular aktif edildikten sonra belli olmaya başlayacaktır. Time2pin üzerinden Knight Online yeni sunucularda elde ettiğiniz Knight Online itemlerini satabilir ya da yeni sunucular için item satın alabilirsiniz.

Knight Online Yeni Sunucu Premium Cash Fiyatları Ne Kadar?

Knight Online yeni sunucularda premium cash fiyatları aynı olacaktır. 17 Kasım sonrası Time2pin adresinden dilediğiniz gibi Premium Cash satın alabilirsiniz.


Knight Online Yeni Sunucuların İçerikleri

Başlangıçta yeni sunucularda yer alacak oyun içi etkinlikleri şu şekildedir:
Knight Online Border Defense War etkinliği.
Knight Online Chaos Dungeon etkinliği.
Knight Online Forgotten Temple etkinliği.
Knight Online I Love Knight Online etkinliği.
Knight Online Bounty Hunter etkinliği.
Knight Online Lunar savaşları.

Knight Online yeni sunucularda Ardream ve Ronark Land Base haritaları ne yazık ki yer almayacaktır.

Knight Online Yeni Sunucu Ön Kayıt Ödülleri Neler?

1. Ön kayıt sürecinde başarılı şekilde kaydını yapan savaşçılar yeni sunucularda kullanabilecekleri 200x Ibex/Crisis Potları ve 15 günlük Hellfire Kanat ödüllerinin sahibi olacaklar! 

2. Ön kayıt sürecinde kaydolmayan oyuncularımız ödüllerin sahibi olamayacaklar.

Knight Online Yeni Sunucu Ön Kayıt İşlemleri

Daha önce de bildirdiğimiz gibi Knight Online yeni sunucu ön kayıt işlemlerini yapabilmeniz için hesabınızın ICS/OTP özelliğinin aktif ve hesabınızda SMS onayı olması gerekiyor.

Knight Online Yeni Sunucu Etkinlikleri Neler?

Knight Online yeni sunucu etkinlikleri: 
Knight Online Seviye Maratonu
Knight Online Sıralama Etkinliği
Knight Online Video Etkinlikleri

Knight Online yeni sunucu etkinliklerinin çok daha fazlası ileriki zamanlarda yapılacak haberlerde paylaşılacaktır. Duyuruları Time2pin adresinden takip edebilirsiniz.
Knight Online yeni sunucu ne zaman gelecek, Knight Online yeni sunuculara nasıl girilir, Knight Online yeni sunucu isimleri neler, Knight Online yeni sunucu GB fiyatları ne kadar, Knight Online yeni sunucu ön kayıt ödüller neler? gibi aklınıza gelebilecek her soruyu Time2pin instagram ve twitter adresinden sizler için cevaplayacağız takip etmeyi unutmayın. Knight Online Premium Cash, Knight Online Goldbar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Diğer Haberler

League Of Legends 13.9 Yama Notları
League Of Legends 13.9 Yama Notları

League of Legends'un son güncellemesi 13.9 ile oyunun dengesi önemli ölçüde değişiyor. Tüm detayları öğrenmek için hemen tıklayın.

Devamını Oku
Valorant Yeni Kostüm Paketi: Radiant Entertainment System Arcade
Valorant Yeni Kostüm Paketi: Radiant Entertainment System Arcade

Valorant, atari oyunlarından ilham alarak tasarlanan yeni kostüm paketi Radiant Entertainment System (Arcade)'i duyurdu. Paket, 26 Nisan 2023 tarihinde çıkacak ve 11900 VP fiyatla satışa sunul..

Devamını Oku
League of Legends RP Satın Almanın Kolay Yolu: Time2Pin
League of Legends RP Satın Almanın Kolay Yolu: Time2Pin

League of Legends oyuncularının RP satın almak için aradığı en kolay ve güvenilir yol: Time2Pin! Hemen tıkla, RP'ler senin olsun.

Devamını Oku
Anasayfa Tüm Oyunlar LOL RP Valorant VP PUBG Mobile TR Pubg Mobile Epin ilanlar Çekilişler