ilan veya ürün ara...

Üyelik Sözleşmesi

time2pin İçin Üyelik Sözleşmesi 

time2pin üyelik sözleşmesi yapılarak online oyunlar için ihtiyaç duyduğunuz epinleri güvenle satın alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan oynanan oyunlar geliştirilmektedir. Bu oyunların oynanması ve oyunlarda level atlanması için ihtiyaç duyulan pinlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu epinleri almak içinse güvenilir platform arayışına son vermekteyiz. Sitemizde satışı gerçekleştirilen epinleri alabilmek için üyelik yapmanız gerekiyor. Üyelik yapılarak kendi adınıza hesap açmanızın ardından en çok aranan epinlere sahip olabilirsiniz.
Üyelik yapmak için sitede bulunan kayıt ol tuşuna basmanız gerekiyor. Bu tuşa bastığınızda kayıt işlemini gerekli bilgileri girerek yapabiliyorsunuz. Formda tüm bilgileri girmenizin ardından ise işlemin tamamlanması için üyelik sözleşmesini okudum ve anladım yazan kutucuğu işaretlemeniz gerekiyor. Böylece kayıt işlemini tamamlayarak sitede alım işlemini yapabiliyorsunuz. 

time2pin Üyelik Şartları

time2pin üyelik şartları siteye üye olan kişilerin haklarının korunmasını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Bunun yanında sitede tüm işlemlerin güvenle yapılması adına da belli kurallar bulunmaktadır. Üye olan kişilerin önceden bu sözleşmeyi okuması ve kuralları öğrenmesi gerekiyor. Sözleşmede belirtilen ama sizin yeterli bilgi verilmediğini düşündüğünüz noktalar için de destek almanız mümkün olmaktadır. time2pin üyelik sözleşmesi içinde yer alan önemli şartlar arasında şunlar yer almaktadır.
Üyelik sırasında kişi mutlaka gerçek adı ve soyadı bilgilerini vermelidir
Üye olan kişinin 18 yaşından büyük olması gerekiyor
Siteye giriş için oluşturulan şifre ve kullanıcı adı bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmamalıdır
Üyeler bu sitede bulunan hesaplarını ve bilgilerini firmaya bildirmeden üçüncü kişilere devredemezler
Sitede açılan üyelik kötü niyetli olarak kullanılamaz. Böyle durumlar tespit edildiğinde hesap kapatılır
Kurallara aykırı davrandığı için yasaklanan ve hesabı kapatılan kişiler başka bir adla yeni hesap açamazlar
Sitede bütün alım satım işlemleri firmanın belirlediği kurallara uygun şekilde yapılmalıdır

time2pin Üyelik Avantajları

time2pin üyelik avantajları fark edilmesi ile birlikte siteye üye olan kişilerin sayısı artmaya devam ediyor. Online oyunlarda ilerleme kaydetmek için en çok ihtiyaç duyulan epinlerin hepsini bir arada sitede bulmak mümkün oluyor. Yeni çıkan ve popüler olan oyunlar hakkında da siteden bilgi almak mümkün olmaktadır. Epin satın alırken en güvenli ödeme yöntemlerini kullanma olanağı bulunuyor. Alım satım sırasında alıcı ve satıcının ödemeler konusunda sorun yaşamaması adına firma belli kurallar uygulamaktadır.
Alım satım sırasında bu kurallara uymayan kişilerin sistemde kalması mümkün değildir. Bu sayede sistemde sadece güvenilir olan kişiler kalabilmektedir. İşlemlerde güvenle yapılabilmektedir. Beğenerek oynadığınız ve rakiplerinizin önüne geçmek istediğiniz oyunların epinlerini en uygun fiyatla siteden almanız mümkün olmaktadır. Bunun yanında çeşitli online platformlara üyelik paketlerine de sistem üzerinden sahip olabiliyorsunuz. 

time2pin Canlı Destek

time2pin canlı destek sitede her ihtiyaç duyduğunuzda yardım alabilmeniz için yer alıyor. Online oyunlarda kullanmak üzere epin alırken ya da online platformlarda üyelik paketi almanız sırasında anlık destek alabiliyorsunuz. Sürekli gelişen bir sistem olarak time2pin de başlayan yeni hizmetlerden de canlı destek alarak haberdar olabiliyorsunuz. Sitede alım satım işlemleri sırasında da sorun yaşamamak için canlı destek almanız mümkün oluyor.
time2pin üyelik sözleşmesi okuduktan sonra onaylayarak en popüler oyunların orijinal epinlerini alabileceğiniz siteye üye olabilirsiniz. Alacağınız epinler ile oyunlarda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Bunun yanında satın alma ve ödeme işlemlerini güvenle yapabilirsiniz. Sistemde kesinlikle sahte epinlerin olmasına izin verilmemektedir. Böylece yapacağınız ödemeler ile gerçekten kullanabileceğiniz epinlere sahip olabiliyorsunuz. Sitenin üyelik sözleşmesini kayıt ol bölümünden inceleyebilirsiniz. 
Anasayfa Tüm Oyunlar LOL RP Valorant VP PUBG Mobile TR Pubg Mobile Epin ilanlar Çekilişler